Telif hakkkı
 

Kübraçiçekçilik, verilen bilgilerin içeriğindeki kalitenin, doğruluğun, güvenirliğin ve titizliğin haricinde güncelikle ilgili hiç bir sorumluluğu kabul etmez. Kübraçiçekçilik, verilmiş olan bilgilerin kullanımından veya kullanılmasından dolayı doğabilecek materialveya fikirsel hasarların yada bu bilgilerin yanlış ve eksik kullanımından dolayı hiçbir yükümlülüğü kabul etmez.

Yalnız, daha sonradan ibraz edilebilen bariz hatalar dışında, bütün teklif ve siparişler bağlayıcı değildir. Kübra çiçekçilik verilen siparişin eğer sanal sipariş uygunluğu yoksa siparişin bazı sayfalarını daha önceden bildirmeden, değiştirmeye, silmeye veya ek madde koymaya yada tamamen iptal etme hakkına sahiptir.

Kübra çiçekçilik, fikir ,konsept, layout, design, grafik ve bu Web Sitesinin metninin yasal sahibidir. Sayfanın resim, grafik, design, layout, fikirleri çoğaltmak, kopyalamak, dağıtmak, parça veya bölüm almak internette yayımlamak, başkalarına göndermek veya dağıtmak sadece kübraçiçekçiliğin yazılı iznine tabiidir.

Kübra çiçekçilik bir AKENN inşaat Tic. Taş. San. Tur. Yat. Tarım ve İşletme Lltd. Şti. kuruluşudur. Kübra uluslararası çiçekçilik arması, logosu, isim yazı renk ve ticari kullanımı T.C.Türk Patent Enstitüsünün 556say. kanun hük. kararnamesine göre 21/07/2000 tarihinden itibaren ON YIL süre ile tescil edilmiştir. Marka no; 2000/14918 Emtiası 31,35 tir. İsmi veya logoyu herhangi bir şekilde kullanmak kanunen yasak olup tazminat talebiyle dava açılmasına neden olur.

© Kübra Uluslararası Çiçekçilik 2004
Design: ACG